Podyplomowe Studia Kreatywność w Social Media/Creative Social Media

PODYPLOMOWE STUDIA KREATYWNOŚĆ W SOCIAL MEDIA / CREATIVE SOCIAL MEDIA mają służyć praktycznemu przygotowaniu do kreatywnej pracy dziennikarskiej w social media. Zbudowane są wokół czterech zespołów kompetencji niezbędnych w wykorzystaniu twórczym narzędzi, jakie dostarczają współczesne media społecznościowe:

• Kompetencje operacyjne - posługiwanie się narzędziami social media;
  • Kompetencje analityczne - znajomość narzędzi analizy sieci i social media;
  • Kompetencje organizacyjne - umiejętność organizacji pracy i nadzoru nad zespołami kreatywnymi;
  • Kompetencje kreatywne - rozwinięcie umiejętności twórczego myślenia i szeroko rozumianej kreatywności;

Program studiów jest zgodny z wytycznymi KRK i PRK dotyczącymi uczenia się przez całe życie.

Absolwenci będą gotowi do podjęcia pracy dyrektorów kreatywnych, marketingowców social media, copywriterów, kreatorów wizerunku, kreatorów kontentu, analityków social media.

Studia trwają 2 semestry po 180 godzin każdy (konwersatoria, warsztaty, sesje wyjazdowe, praktyki, wizyty on field, prezentacje publiczne), w tym 40 godzin zajęć na odległość (prace projektowe, indywidualny coaching, elementy e-learningu, telekonferencja).

JEDNOSTKĄ PROWADZĄCĄ STUDIA jest
Wydział Nauk Społecznych