REKRUTACJA NA IV EDYCJĘ

Drodzy Państwo,

dobiega końca trzecia edycja Podyplomowych Studiów Zespołowej Opieki Duszpasterskiej św. Jana Bożego.
7 maja rozpoczynamy rekrutację na kolejną - czwartą edycję tych studiów.

Studia są prowadzone przez Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie we współpracy z Polską Prowincją Zakonu Bonifratrów.
Studia kształcą specjalistów w zakresie duszpasterstwa ochrony zdrowia i pomocy społecznej i przygotowują do pełnienia funkcji kapelana lub asystenta świeckiego w posłudze duszpasterskiej na terenie szpitala, hospicjum lub innej placówki ochrony zdrowia lub pomocy społecznej, a także w opiece domowej.

Zajęcia odbywaja się w formie wykładów, ćwiczeń i warsztatów, z których część prowadzona jest metodą e-learningu.
Szczegółowe informacje o studiach znajdą Państwo w zakładce PROWADZONE STUDIA PODYPLOMOWE a dotyczące zasad rekrutacji w zakładce REKRUTACJA NA STUDIA PODYPLOMOWE .

Zaprszamy do studiowania