WEWNĘTRZNE AKTY PRAWNE

DOKUMENTY WEWNĘTRZNE

Wszystkie dokumenty wewnętrzne Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie dotyczące studiów podyplomowych dostępne są na stronie Biuletynu Informacji Publiczej Uniwersytetu.

REGULAMINY STUDIÓW PODYPLOMOWYCH

Regulamin studiów podyplomowych obowiązujący od 1 października 2016 r.

Regulamin studiów podyplomowych obowiązujący od 1 października 2017 r.

Regulamin studiów podyplomowych obowiązujący od 26 lutego 2018 r.

Załącznik do Regulaminu

REKRUTACJA 2018/2019

Uchwała nr 12/2018  Senatu UPJPII, w sprawie zatwierdzenia zasad rekrutacji na Podyplomowe Studia z Monodii Liturgicznej prowadzone na Wydziale Historii i Dziedzictwa Kulturowego,Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie na rok akademicki 2018/2019, załącznik do Uchwały.
Uchwała nr 27/2018 Senatu UPJPII, w sprawie zatwierdzenia zasad rekrutacji na studia podyplomowe prowadzone na Wydziale Nauk Społecznych, Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie na rok akademicki 2018/2019, załączniki do Uchwały.
Uchwała nr 32/2018 Senatu UPJPII, w sprawie zatwierdzenia zasad rekrutacji na studia podyplomowe prowadzone na Wydziale Nauk Społecznych, Wydziale  Filozoficznym oraz Wydziale Teologicznym Sekcja w Tarnowie, Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie na rok akademicki 2018/2019, załączniki do Uchwały.
Uchwała nr 47/2018 Senatu UPJPII, w sprawie zatwierdzenia zasad rekrutacji na studia podyplomowe prowadzone na Wydziale Teologicznym, Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie na rok akademicki 2018/2019, załącznik do Uchwały.
Uchwała nr 80/2018 Senatu UPJPII, w sprawie zatwierdzenia zasad rekrutacji na studia podyplomowe prowadzone na Wydziale Nauk Społecznych oraz Wydziale Historii i Dziedzictwa Kulturowego, Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie na rok akademicki 2018/2019, załączniki do Uchwały.