E-LEARNING

E-learning na UPJP II

E-learning - nauczanie na odległość, to sposób nauczania zdalnego, w którym proces uczenia odbywa się za pomocą zaawansowanej technologii.
Na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II z powodzeniem stosujemy tę metodę nauczania od kilku lat a na naszej platformie elearningowej wykładowcy wszystkich wydziałów udostępniają coraz więcej materiałów dla naszych studentów. Wśród wielu zalet tej metody należy wymienić: dostęp do wiedzy z każdego miejsca i w dowolnym czasie, dostosowanie tempa pracy do możliwości studenta oraz możliwość szybkiej aktualizacji wiedzy.

Więcej informacji można znaleźć na stronie uczelni upjp2.edu.pl w zakładce E-nauczanie.