Zmiana rozmiaru tekstu

-A A +A

Menu

Media

REKRUTACJA

 

Z ofertą studiów podyplomowych prowadzonych w Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II można zapoznać się na tej stronie pod adresem http://ckp.upjp2.edu.pl/ w zakładce REKRUTACJA NA STUDIA PODYPLOMOWE 2019/2020 (OFERTA), oraz w katalogu studiów w systemie IRK Internetowa Rejestracja Kandydatów (REKRUTACJA NA STUDIA PODYPLOMOWE)

Rejestracja dla studiów podyplomowych jest prowadzona przez system IRK (REKRUTACJA NA STUDIA PODYPLOMOWE). Informacje na temat sposobu rekrutacji znajdują się na stronie http://ckp.upjp2.edu.pl/, w zakładce Internetowa rejestracja kandydatów REKRUTACJA NA STUDIA PODYPLOMOWE https://irk2.upjp2.edu.pl/pl/ na kafelku OFERTA i REKRUTACJA.

Rekrutacja na studia prowadzona jest na semestr zimowy, a dla wybranych studiów również na semestr letni. W przypadku większości studiów o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Dla wybranych studiów przeprowadzana jest rozmowa kwalifikacyjna.

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie Wszelkie prawa zastrzeżone przez Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie 2020