PODYPLOMOWE STUDIA SEMIOLOGICZNE "SYMBOLIKA W KULTURACH ŚWIATA"

PODYPLOMOWE STUDIA SEMIOLOGICZNE "SYMBOLIKA W KULTURACH ŚWIATA"  to studia o charakterze modułowym. Każdy moduł posiada odrębny program, prezentowany w kolejności w jakiej będą uruchamiane w poszczególnych semestrach.

Pierwszy semestr: "Kostiumologia", "Symbole i znaki w kulturach" (rekrutacja na te moduły trwa do 30 września)
Drugi semestr: "Semiologia w edukacji", "Protokół dyplomatyczny i savoir-vivre, "Archeologia", "Symbolika ikon i w malarstwie miniaturowym" (rekrutacja na te moduły trwa od 10 października do 28 lutego)

Warunkiem uruchomienia modułu jest wymagana liczba kandydatów (szczegółowe zasady  rekrutacji tutaj).

Zachęcamy do zapoznania się z programem. Semestr pierwszy: "Kostiumologia" "Symbole i znaki w kulturach".

Zapraszamy do studiowania.