PODYPLOMOWE STUDIA Z MEDIACJI CYWILNYCH I RODZINNYCH - REKRUTACJA OD 19 CZERWCA

Instytut Pracy Socjalnej na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie uruchamia rekrutację na nowe PODYPLOMOWE STUDIA Z MEDIACJI CYWILNYCH I RODZINNYCH.  Studia przeznaczone są dla osób, które chcą przygotować się do pełnienia roli mediatora w sprawach cywilnych i rodzinnych.
W ramach studiów słuchacze zdobędą wiedzę w zakresie prawa cywilnego i rodzinnego, metodyki procesu mediacji oraz pogłębią swoje kompetencje komunikacji  i negocjacji. Ważnym aspektem prowadzonych zajęć będzie położenie akcentu na zdobycie umiejętności praktycznego zastosowania mediacji w sprawach cywilnych i rodzinnych. Zdobycie wiedzy w zakresie zastosowania mediacji pozwoli na poszerzenie możliwości zatrudnienia absolwentów tych studiów.
Studia mają charakter doskonalący, praktyczny

Adresowane są do:

• pracowników socjalnych oraz specjalistów pracy socjalnej;
  • prawników;
  • psychologów i terapeutów;
  • opiekunów;
  • asystentów rodziny;
  • koordynatorów programów i projektów socjalnych i społecznych, szczególnie z zakresu animacji społecznej, wsparcia rodziny;
  • pedagogów, socjologów oraz absolwentów innych kierunków humanistycznych i społecznych, pragnących podejmować działalność w charakterze mediatora;
  • osób zainteresowanych mediacją;

Absolwenci studiów zdobędą wiedzę oraz umiejętności praktyczne zastosowania mediacji w rozwiązywaniu konfliktów w obszarze cywilnym i rodzinnym.

Rekrutacja na studia rozpoczyna się 19 czerwca i trwa do 28 września. Kandydat rejestruje się na stronie www.irk.upjp2.edu.pl i postępuje zgodnie z wytycznymi zamieszczonymi w IRK.

Szczegółowe informacje zamieszczone są w zakładce REKRUTACJA NA STUDIA PODYPLOMOWE.

PLAKAT