STUDIA PODYPLOMOWE NA WYDZIALE HISTORII I DZIEDZICTWA KULTUROWEGO

REKRUTACJA na Studia Podyplomowe Wydziału Historii i Dziedzictwa Kulturowego

Informujemy, o możliwości rejestracji internetowej  Kandydatów  w termine  już od 18 czerwca. Kandydaci, którzy rozpoczynają zajęcia w październiku powinni zarejestrować się do końca września. Kolejna rekrutacja na kolejny semestr- dla Kandydatów rozpoczynających zajęcia w marcu, będzie uruchomiona w terminie od 10 października 2018 do 28 lutego 2019 r.

PODYPLOMOWE STUDIA SEMIOLOGICZNE "SYMBOLIKA W KULTURACH ŚWIATA" mają charakter modułowy. Kandydaci mogą wybrać jeden z nich a po zakończeniu istnieje możliwość kontynuowania studiów na kolejnym module. Szczegółowe informacje dotyczące studiów znajdą Państwo w zakładce PROWADZONE STUDIA PODYPLOMOWE, zasad rekrutacji w zakładce REKRUTACJA NA STUDIA PODYPLOMOWE.

PODYPLOMOWE STUDIA Z ARCHIWISTYKI I BIBLIOTEKOZNAWSTWA umożliwiają uzyskanie kwalifikacji zawodowych do pracy w archiwach kościelnych, państwowych i zakładowych. Zdobyta w trakcie studiów wiedza umożliwia podjęcie pracy także w kancelariach oraz wszystkich typach bibliotek.

Studia trwają cztery semestry i można je rozpocząć od dowolnego semestru. Szczegółowe informacje dotyczące  studiów znajdują się w zakładce PROWADZONE STUDIA PODYPLOMOWE a szczegóły dotyczące zasad rekrutacji oraz kryteria kwalifikacji w zakładce REKRUTACJA NA STUDIA PODYPLOMOWE.

ZAPRASZAMY DO STUDIOWANIA